1. pl
  2. en
  3. de

O NAS

 

 

Jesteśmy producentem i importerem toreb reklamowych działającym na polskim i zagranicznym rynku. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam zdobyć duże zaufanie klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, zaangażowanie w to, co robimy i znajomość aktualnych trendów.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z profesjonalizmem, wykonując najbardziej wymagające zamówienia. Z precyzją dbamy o każdy szczegół naszych toreb, oferując jednocześnie możliwość personalizowania ich zaprojektowanym logo lub logotypem. Dla nas nie ma wyzwań tylko radość z tworzenia wizji naszych klientów.

Wiemy, że dzisiejszy świat ludzi biznesu, podróżników, studentów, miłośników książek i festiwali muzycznych czy fanów schłodzonych napojów nie mógłby istnieć bez odpowiednich toreb. Dlatego gama naszej oferty jest tak szeroka i znajdują się w niej torby papierowe (laminowane, ozdobne i ekologiczne), torby jutowe, torby PP, worki, torby termiczne, plecaki i torby podróżne. Dzięki temu jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie naszych klientów.

 

 

 

798-664-981

ecotorby@henki.pl

ECO Torby

ul. Strzelecka 23

62-035 Kórnik